KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658254
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar trädgård
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på duk oljemålning oljemålningar trädgård
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18



