KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658254

nr 1365 8254

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, trädgård. Olja på duk, 52x61cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 december 2020
kl 18:07:16

4/12 10:17:19 1      Vinnande bud